Petr Roubal
Truhlářství Tachov

Mobil: 603 34 00 34
truhlarstviroubal@seznam.cz
DIČ: CZ8102132302

Kuchyně na míru – bez kompromisů

V kuchyni trávíte spoustu času a špatná volba kuchyňské linky, kuchyňské desky nebo kuchyňského osvětlení vás může mrzet dlouhá léta. Myslete na budoucnost a nechte si vyrobit kuchyňskou sestavu podle vašich představ. Dodáváme veškeré nezbytné součásti kuchyně za velmi výhodné ceny:

  • Bohatý sortiment osvětlení.
  • Drátěný program.
  • Dřezy.
  • Vodovodní baterie.
  • Kuchyňské doplňky.
  • Veškeré elektrospotřebiče.

Kuchyňské linky vyrábíme jak z masivního dřeva tak i z lamina s fóliovanými dvířky.

Chcete ušetřit? Obnovte starou linku.

Vaše stávající kuchyňská linka získá snadno úplně novou tvář pouhou výměnou dvířek a pracovní desky. Podmínkou je neporušená základní konstrukce původní kuchyňské linky. Například panelové domy jsou často vybaveny nepraktickými a studenými kuchyňskými linkami. Vy si zasloužíte něco lepšího!

Přijedeme, vysvětlíme, poradíme, vyrobíme.

Návrhy kuchyňských linek, jejich zaměření, pomoc s volbou vhodného materiálu, výběrem kuchyňské desky i kuchyňských doplňků s vámi probere přímo ten, kdo vám kuchyň nakonec bude vyrábět. Ušetříte peníze za zprostředkovatele a vyhnete se nedorozuměním při objednávce.

Vzorková prodejna ve Stříbře

Pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči o kvalitě naší práce, navštivte kuchyňské studio společnosti F Partner ve Stříbře, kde jsme vystavili některé předváděcí kuchyňské linky. Naše služby poskytujeme v celém západočeském kraji.

Stříbro

Finstral Partner
Palackého 855
(areál OSONA)
349 01 Stříbro

Zpracování nabídky je vždy bezplatné, i kdyby šlo jen o dvířka k vaší stávající kuchyňské lince. Výroba probíhá v naší dílně v Tachově, pod rukama zkušených truhlářů. Zaručujeme kvalitní dílenské zpracování, lepší, než kuchyňské linky masové výroby.