Petr Roubal
Truhlářství Tachov

Mobil: 603 34 00 34
truhlarstviroubal@seznam.cz
DIČ: CZ8102132302

Domácí a kancelářský nábytek

Vyrábíme police, vestavěné skříně, nábytek do obývacích pokojů, dětský nábytek, komody, ložnice na míru, postele a jiný nábytek. Do niky nebo výklenků po zazdění dveří se skvěle hodí vestavěná polička, nenechte tento prostor bez užitku.

Samozřejmou součástí nábytku je kompletní drátěný program, inteligentní systémy kování, šuplíky, šatní tyče nebo osvětlení. Vhodně zvolené dveře mohou ušetřit cenné místo - je libo otevírací, šoupací nebo třeba skládací dvířka?

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně a vestavěný nábytek = více místa pro vás. Vestavěné šatní skříně nepřekáží a vhodně doplňují interiér vašeho bytu.

Ložnice na míru

Nedovolte nábytku, aby řídil váš život. Objednejte si ložnici na míru. Získáte vestavěné šatní skříně, do kterých snadno odložíte vaše oblečení a povlečení. Vestavěná postel dokonale zapadne do vymezeného prostoru a nabídne další potřebné místo.

Bezpečí pro vaše děti – dětský nábytek od nás

Nezapomínáme ani na vaše nejmenší. Právě děti často dostávají použitý nábytek. Přitom v dětském pokoji byste měli dávat největší pozor na to, aby nevznikaly zbytečné rohy a díry, ve kterých se dítě může zranit. Udělejte pro bezpečnost vašeho potomka maximum a pořiďte mu dětský nábytek na míru. Vyrobíme vám dětské postele ze dřeva nebo lamina. Doporučíme materiál a navrhneme vhodné řešení. Objednávky vyřizujeme rychle a poctivě.

Zakázková výroba kancelářského nábytku

V kanceláři jako doma. Nenechte vaše zákazníky na pochybách a představte vaší firmu v tom nejlepším světle. Vyrobíme jednací stůl, pracovní stůl, konferenční stůl nebo praktický rohový počítačový stůl. Obyčejná skříň může poskytnout nadstandardní služby, třeba kuchyňku nebo umyvadlo. Zaujměte vaše obchodní partnery jednacím stolem ukrývajícím minibar s decentním občerstvením. I kancelářský nábytek vám může pomoci uzavřít obchod.

Šatní skříňky, regály a školní nábytek

Stejně jednoduše a levně zhotovíme regály do výrobních provozů, šatní skříňky pro vaše zaměstnance nebo žáky. Školní nábytek vyrábíme odolný a bezpečný, stejně jako veškeré naše produkty.

Jste pro nás důležití

Konzultace na místě montáže probíhá přímo s tím, kdo vám bude nábytek vyrábět. Nehrozí tak nedorozumění při zadání nábytku do výroby. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv požadavkem nebo dotazem. Nebudeme vám nabízet skladové přebytky, ale to, co vaše firma potřebuje. Nezapomínejte, že nabídka a zaměření je zdarma. Zadání poptávky vás nestojí ani korunu. Truhlářská dílna je umístěná v Tachově, naši klienti jsou také v Plzni a celém západočeském kraji.